فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

در روز چهارشنبه مورخ اول دیماه 95 جناب آقای هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه به همراه مسئول بخش بن رود و پرسنل بنیاد از خانواده های محترم شهدا و جانبازان در شهر ورزنه و روستاهای کفران و فارفان دیدار نمودند و ضمن تقدیر از رشادت های این عزیزان اقدامات لازم جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان دستور کار قرار گرفت .

جلسه ستاد شاهد دانشگاه پیام نور کوهپایه روز سه شنبه مورخ 30 آذر ماه 95 با حضور دانشجویان شاهد و ایثارگر ودکتر جعفری رئیس دانشگاه و آقای هاشمی رئیس بنیاد و آقای حسینی  کارشناس فرهنگی بنیاد شهید و امورایثارگران کوهپایه و دیگر مسئولین برگزار شد .

روز پنجشنبه چهارم آذر ماه همزمان با گرامیداشت هفته بسیج مراسمی با حضور مسئولین بخش کوهپایه و نماینده ولی فقیه و خانواده معظم شهدا راس ساعت 7:30 دقیقه صبح در مسجد شهدای شهر کوهپایه برگزار شد . برنامه های این مراسم معنوی خواندن زیارت عاشورا و سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین علوی و در پایان ، برنامه عطرافشانی گلزار مطهر شهدا انجام گردید .

به مناسبت روز جهانی سالمندان در روز دوشنبه 17 مهرماه ، خانم دکتر دباغی رئیس مرکز بهداشت و درمان کوهپایه و پزشک معتمد تامین اجتماعی بهمراه پرستار و پرسنل بنیاد شهید کوهپایه از تعدادی از خانواده های معظم شهدا دیدار نمودند و ضمن تقدیر از این عزیزان به پایش سلامت ایشان پرداختند .

به مناسبت گرامیداشت روز نیروی انتظامی صبحگاه مشترک در روز چهارشنبه 14 مهرماه با حضور پرسنل محترم نیروی انتظامی شرق اصفهان و مسئولین بخش کوهپایه و ائمه جمعه در کلانتری شهر کوهپایه برگزار گردید که طی آن امام جمعه شهر کوهپایه به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان شرکت کنندگان ، در مراسم عطرافشانی گلزار مطهر شهدا شرکت نمودند و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند .

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برنامه پرواز بادبادک ها و نقاشی با موضوع دفاع مقدس برگزار گردید .

عصر جمعه 9 مهرماه پرواز بادبادک ها در تربیت بدنی شهر هرند و مسابقه نقاشی با موضوع دفاع مقدس در پارک بهشت شهر تودشک با حضور کودکان و دانش آموزان و مسئولین بخش و با هدف آشنایی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی برگزارگردید .

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نهمین یادواره شهدای ابوالخیر و 185 شهید بخش بن رود در اول مهرماه سال 1395 در روستای ابوالخیر از توابع بخش بن رود برگزار گردید .

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس یادواره شهدای محله تودشکچویه و شهدای منا و غواص در شهر تودشک از توابع کوهپایه برگزار گردید .

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز پنجشنبه اول مهرماه عطرافشانی قبور مطهر شهدا در 3 بخش بن رود ، جلگه و کوهپایه با حضور نمایندگان محترم ولی فقیه و مردم شهید پرور و مسئولین بخش و ادارات برگزار گردید  و در پایان شرکت کنندگان درمراسم عطر افشانی از نمایشگاه های برپا شده دیدار بعمل آوردند .

همزمان با سالروز شهادت امام محمد باقر علیه السلام روز جمعه مورخ 19 شهریورماه، حاج آقا سالک نماینده محترم مجلس  به اتفاق امام جمعه و جمعی از پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه از جانباز سرافراز صفر علی کمانی دیدار نمودند وضمن گرامیداشت رشادت های جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دغدغه ها و مشکلات ایشان را جویا و مورد بررسی قرار دادند .

صفحه‌ها