فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مراسم دیدار از خانواده معظم شهدا و جانبازان گرامی در دو بخش بن رود و جلگه  برگزار گردید .

 این مراسم در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 19 و 20 بهمن ماه باحضور مسئولین بخش و فرماندار محترم برگزار گردید و ضمن عیادت و بررسی مشکلات این عزیزان به آرمان های انقلاب اسلامی ادای احترام نمودند .

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی روز دوشنبه 95/11/18 آقای دکتر زرگر استاندار اصفهان ، آقای کفیل فرماندار اصفهان ، آقای فولادگر نماینده مجلس شورای اسلامی و آقای سلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان ،مردم شریف کوهپایه و جمعی از مسئولین اداری و نظامی شهر کوهپایه در گلزار مطهر شهدای کوهپایه حضور یافتند و با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدا را گرامیداشتند و پس از آن با...

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی به میهن در روز 12 بهمن مراسم های جشنی با صدا در آمدن نمادین زنگ انقلاب برگزار گردید .

روز پنجشنبه مورخ 14بهمن ماه 95 همزمان با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عطر افشانی 50گلزار مطهر شهدای بخش های بن رود ، جلگه، کوهپایه با حضور مسئولین و نمایندگان محترم ولی فقیه و مردم شهید پرور راس ساعت 15:30 برگزار و در این مراسم معنوی یاد و خاطره شهدا را گرامیداشتند .

در روز چهارشنبه مورخ اول دیماه 95 جناب آقای هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه به همراه مسئول بخش بن رود و پرسنل بنیاد از خانواده های محترم شهدا و جانبازان در شهر ورزنه و روستاهای کفران و فارفان دیدار نمودند و ضمن تقدیر از رشادت های این عزیزان اقدامات لازم جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان دستور کار قرار گرفت .

جلسه ستاد شاهد دانشگاه پیام نور کوهپایه روز سه شنبه مورخ 30 آذر ماه 95 با حضور دانشجویان شاهد و ایثارگر ودکتر جعفری رئیس دانشگاه و آقای هاشمی رئیس بنیاد و آقای حسینی  کارشناس فرهنگی بنیاد شهید و امورایثارگران کوهپایه و دیگر مسئولین برگزار شد .

روز پنجشنبه چهارم آذر ماه همزمان با گرامیداشت هفته بسیج مراسمی با حضور مسئولین بخش کوهپایه و نماینده ولی فقیه و خانواده معظم شهدا راس ساعت 7:30 دقیقه صبح در مسجد شهدای شهر کوهپایه برگزار شد . برنامه های این مراسم معنوی خواندن زیارت عاشورا و سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین علوی و در پایان ، برنامه عطرافشانی گلزار مطهر شهدا انجام گردید .

به مناسبت روز جهانی سالمندان در روز دوشنبه 17 مهرماه ، خانم دکتر دباغی رئیس مرکز بهداشت و درمان کوهپایه و پزشک معتمد تامین اجتماعی بهمراه پرستار و پرسنل بنیاد شهید کوهپایه از تعدادی از خانواده های معظم شهدا دیدار نمودند و ضمن تقدیر از این عزیزان به پایش سلامت ایشان پرداختند .

به مناسبت گرامیداشت روز نیروی انتظامی صبحگاه مشترک در روز چهارشنبه 14 مهرماه با حضور پرسنل محترم نیروی انتظامی شرق اصفهان و مسئولین بخش کوهپایه و ائمه جمعه در کلانتری شهر کوهپایه برگزار گردید که طی آن امام جمعه شهر کوهپایه به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان شرکت کنندگان ، در مراسم عطرافشانی گلزار مطهر شهدا شرکت نمودند و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند .

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برنامه پرواز بادبادک ها و نقاشی با موضوع دفاع مقدس برگزار گردید .

عصر جمعه 9 مهرماه پرواز بادبادک ها در تربیت بدنی شهر هرند و مسابقه نقاشی با موضوع دفاع مقدس در پارک بهشت شهر تودشک با حضور کودکان و دانش آموزان و مسئولین بخش و با هدف آشنایی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی برگزارگردید .

صفحه‌ها